Pro gastronomii

Zpracujeme vám individuální cenovou nabídku. Pro podrobné informace a konzultaci spolupráce kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Ve vybraných městech provádím závoz až do restaurace zdarma

VINNÉ LISTY
Pro naše stálé odběratele zpracujeme a vyrobíme srozumitelné a stylové vinné listy na míru. I v různých jazykových mutacích s přihlédnutím k regionu. Po konzultaci s Vámi můžeme připravit i vhodnou nabídku v kombinaci k různým pokrmům.

PROPAGAČNÍ STOJÁNKY
Jako podporu pro prodej sezónních vín (typicky růžová vína pro letní měsíce) nebo např. rozlévaných přívlastkových vín Vám zhotovíme stojánky na propagaci těchto vín.

CHLADÍCÍ SKŘÍNĚ A VINOTÉKY
Ideální pro skladování lahvových vín jsou chladící skříně. Pro gastronomické provozy jsou vhodné především z hlediska flexibility, rychlé obsluhy a nenáročnosti. Udržují vína ve správné teplotě a zároveň dobře viditelná pro zákazníky.

ZAŠKOLENÍ OBSLUHY
Propagace vína zdaleka nekončí jen sestavením vinného listu. Je také důležité vědět, jaká vína nabízíte. Rádi Vás proto navštívíme a seznámíme s našimi víny. Dle regionu a stylu vašeho provozu můžeme také po konzultaci s Vámi najít tu správnou cestu, jak zákazníka oslovit a příjemně překvapit.

ŘÍZENÉ DEGUSTACE
Pro Vaše klíčové zákazníky nebo na Vašich významných akcích můžeme také uspořádat řízenou degustaci našich vín s odborným výkladem.

PROHLÍDKA VÝROBY
Pro naše zákazníky rádi uspořádáme návštěvu a exkurzi našeho výrobního provozu, samozřejmě spojenou s degustací našich vín.

Zpracujeme vám individuální cenovou nabídku. Pro podrobné informace a konzultaci spolupráce kontaktujte našeho obchodního zástupce.